Filtr z węglem aktywnym niczym tarcza na smog

Smog dopada mieszkańców większych miast każdego roku. W kolejnym sezonie zdaje się atakować ze zwiększoną siłą. Na ulicach przybywa aut, które emitują wiele zanieczyszczeń, a mieszkańcy domów i mieszkań z własnym źródłem ogrzewania często szukają oszczędności i wrzucają do pieca materiały, przy spalaniu których powstają szkodliwe dla zdrowia gazy i substancje. Do tego dochodzą kotłownie ogrzewające mieszkania na osiedlach i przepis na miejski smog można uznać za kompletny.

filtr z węglem aktywnymOkres jesienno-zimowy jest czasem, gdy maska antysmogowa trafia do kategorii must have każdego mieszkańca miasta, w którym przekraczane są normy zanieczyszczenia powietrza. Można sięgnąć m.in. po filtr z węglem aktywnym, który wyłapie z powietrza wszystko, co zagraża zdrowiu. Jest on barierą, której nie pokonają m.in. gazy i nieprzyjemne zapachy, które często towarzyszą zanieczyszczeniu powietrza w sezonie grzewczym.

Filtr z węglem aktywny to propozycja, która z pewnością przypadnie do gustu każdemu, kto dba o środowisko naturalne. Węgiel aktywny jest substancją nietoksyczną i nie sprawiającą problemu z utylizacją. Nie bez znaczenia jest tu również fakt, że wszelkie metale ciężkie, które zostaną wyłowione przez filtr z powietrza można odzyskać.

Ten wpis został opublikowany w kategorii zdrowie. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *